Sort by
  • Dead Ringers

    ★★★★½

  • BEEF

    ★★★★

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Tetris

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Plane

    ★★★

  • Paul T. Goldman

    ★★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • Fleishman Is in Trouble

    ★★★★

  • Outpost

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • She Said

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Significant Other

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • Sick

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★½

  • White Noise

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Beast

    ★★★

  • Fall

    ★★★

  • Carter

  • Prey

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Vengeance

    ★★★½

  • A Wounded Fawn

    ★★★

  • Irma Vep

    ★★★★

  • Who Invited Them

    ★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Men

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Offer

    ★★★★

  • Gaslit

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Deep Water

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★½

  • To Leslie

    ★★★½

  • I Love My Dad

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Deadstream

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Windfall

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★★