• Candyman

    ★★½

  • Free Guy

    ★★

  • Old

    ★★★★

  • Stillwater

    ★★½

  • Annette

    ★★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★½

  • Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

  • In the Heights

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

  • The Sparks Brothers

  • Pretend It's a City

  • Mank

    ★★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • The Phenomenon

  • Rifkin's Festival

    ★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • Rob Schneider: Asian Momma, Mexican Kids

  • Max Reload and the Nether Blasters

    ★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★½

  • 8:46

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • 40 Years of Rocky: The Birth of a Classic

  • Patton Oswalt: I Love Everything

  • Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

  • Magnum Dopus: The Making of Jay and Silent Bob Reboot

  • The Last Dance

    ★★★★★

  • Sincerely Louis C.K.

  • Cursed Films

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★½

  • After Truth: Disinformation and the Cost of Fake News

    ★★½

  • Fantasy Island

    ★½

  • I'll Be Around

    ★★★★½

  • Zola

    ★★★½

  • Live in Front of a Studio Audience:

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • 6 Underground

    ★★★★

  • The Irishman: In Conversation

  • Jeff Garlin: Our Man in Chicago

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★★★★

  • Pumpkin Dick

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★

  • Gemini Man

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Madness in the Method

    ★★★½

  • Rambo: Last Blood

    ★★★

  • Wrinkles the Clown

    ★★½

  • Walrus Yes: The Making of Tusk

  • Bill Burr: Paper Tiger

  • Color Out of Space

    ★★★½

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★

  • Leap of Faith: William Friedkin on The Exorcist

  • Joker

    ★★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • The Fanatic

    ★★

  • Marriage Story

    ★★★

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

  • Float

  • Hitsville: The Making of Motown

  • Haunt

    ★★½

  • It Chapter Two

    ★★★½

  • Jim Gaffigan: Quality Time

  • A Rainy Day in New York

    ★★★½

  • Point Blank

    ★★★½

  • Crawl

    ★★★½

  • Anima

  • Annabelle Comes Home

    ★★★

  • Child's Play

    ★★½