Sort by

Julia has logged 10 entries for films during December 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Ghostbusters

Ghostbusters

1984
×
★★★½
Edit this entry  
29
mother!

mother!

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
29
Boogie Nights

Boogie Nights

1997
×
★★★★
Edit this entry  
28
Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi

2017
×
★★★★
Edit this entry  
27
8 Mile

8 Mile

2002
×
★★★
Edit this entry  
25
Jumanji: Welcome to the Jungle

Jumanji: Welcome to the Jungle

2017
×
★★★½
Edit this entry  
19
How the Grinch Stole Christmas

How the Grinch Stole Christmas

2000
×
★★★★
Edit this entry  
15
Kingsman: The Secret Service

Kingsman: The Secret Service

2014
×
★★★★½
Edit this entry  
15
Atomic Blonde

Atomic Blonde

2017
×
★★★
Edit this entry  
13
Bill & Ted's Excellent Adventure

Bill & Ted's Excellent Adventure

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry