• Bad Trip

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • Miss Americana

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • 1917

    ★★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • Travis Scott: Look Mom I Can Fly

  • It Chapter Two

    ★★★½

  • Vivarium

    ★★★★½

  • The Lion King

    ★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★★

  • Child's Play

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★★

  • Murder Mystery

    ★★★½

  • The Hustle

  • Woodstock

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • The Dirt

    ★★★★

  • Us

    ★★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★★★

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • The Christmas Chronicles

  • The Grinch

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★★

  • mid90s

    ★★★★½

  • Halloween

    ★★★½

  • The Hate U Give

  • Beautiful Boy

    ★★★★★

  • Suspiria

    ★★★★½

  • A Star Is Born

    ★★★★★

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★

  • A Simple Favor

    ★★★½

  • To All the Boys I've Loved Before

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★½

  • The Meg

    ★★

  • The Spy Who Dumped Me

    ★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★½

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★★★

  • The First Purge

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★

  • Ocean's Eight

    ★★★½

  • Incredibles 2

    ★★★★½

  • Adrift

    ★★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★★

  • Life of the Party

    ★★★

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • Breaking In

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Rampage

    ★★

  • Truth or Dare

  • Ready Player One

    ★★★★½

  • Blockers

    ★★★

  • Upgrade

    ★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★★

  • The Strangers: Prey at Night

    ★★

  • A Wrinkle in Time

    ★★★½

  • Love, Simon

    ★★★★½

  • Isle of Dogs

    ★★★★★

  • Annihilation

    ★★★

  • Peter Rabbit

    ★★★½

  • Black Panther

    ★★★★

  • Tully

    ★★★★★

  • The Miseducation of Cameron Post

    ★★★★½

  • Assassination Nation

  • Hereditary

    ★★★★★