Sort by

JSA has logged 10 entries for films during January 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
17
Batman Begins

Batman Begins

2005
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
mid90s

mid90s

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★
Edit this entry  
14
Bound

Bound

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Pieces of a Woman

Pieces of a Woman

2020
×
★★
Edit this entry  
04
Shithouse

Shithouse

2020
×
★★★★
Edit this entry  
03
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
★★½
Edit this entry  
01
The Psychology of Dream Analysis

The Psychology of Dream Analysis

2002
×
★★★
Edit this entry