Sort by
  • The Flash

  • Amsterdam

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Monkey Juice

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Save the Lobster!

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • The Knife

  • South Park: Post COVID

    ★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★½

  • Red Notice

  • Eternals

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • Dear Evan Hansen

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Belfast

    ★★

  • The Card Counter

    ★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Queenpins

    ★★

  • Candyman

    ★★

  • Reminiscence

    ★★½

  • Mind Talker

    ½

  • Beckett

    ★★★

  • Free Guy

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★

  • He Played Me

    ½

  • Old

    ★½

  • Jolt

    ★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★

  • Annette

    ★★★½

  • America: The Motion Picture

    ★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★★

  • No Sudden Move

    ★★½

  • False Positive

    ★½

  • Fatherhood

    ★★★

  • Luca

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★½

  • The Misfits

  • Bo Burnham: Inside

    ★★½

  • Cruella

    ★★½

  • The Woman in the Window

  • Oxygen

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★½

  • Tom Clancy's Without Remorse

  • Things Heard & Seen

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Naked Singularity

    ★★

  • Voyagers

    ★★½

  • Mortal Kombat

  • Bad Trip

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Nobody

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • South Park Vaccination Special

  • AEW Revolution