Sort by
  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • V/H/S/99

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Blonde

    ★★½

  • The 101 Scariest Horror Movie Moments of All Time

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Honor Society

    ★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Vengeance

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • RRR

    ★★★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Boys Presents: Diabolical

    ★★★½

  • The Outfit

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★½

  • No Exit

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Uncharted

    ★★★

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Dual

    ★★★½

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★★

  • You Won't Be Alone

    ★★★★½

  • Emergency

    ★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Antlers

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • V/H/S/94

    ★★½

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Humans

    ★★★½