Sort by

Jr. has logged 15 entries for films during June 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Raw

Raw

2016
×
★★★
Edit this entry  
25
Into the Wild

Into the Wild

2007
×
★★★★
Edit this entry  
23
Jurassic World: Fallen Kingdom

Jurassic World: Fallen Kingdom

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Revolutionary Road

Revolutionary Road

2008
×
★★★½
Edit this entry  
18
Incredibles 2

Incredibles 2

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Bao

Bao

2018
×
★★★½
Edit this entry  
14
George Lopez: Why You Crying?

George Lopez: Why You Crying?

2005
×
Edit this entry  
10
The Stanford Prison Experiment

The Stanford Prison Experiment

2015
×
★★★½
Edit this entry  
10
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Departed

The Departed

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
V for Vendetta

V for Vendetta

2005
×
★★★★
Edit this entry  
03
Cirque du Freak: The Vampire's Assistant

Cirque du Freak: The Vampire's Assistant

2009
×
★★★
Edit this entry  
01
The Ritual

The Ritual

2017
×
★★½
Edit this entry  
01
Blue Jasmine

Blue Jasmine

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Upgrade

Upgrade

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry