Sort by
  • South Park (Not Suitable for Children)

  • Good Burger 2

  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★½

  • South Park: Joining the Panderverse

  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • The Exorcist: Believer

  • Saw X

    ★★★½

  • The Continental: From the World of John Wick

    ★★½

  • Expend4bles

    ★★½

  • Society of the Snow

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★½

  • Strays

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Zoey 102

    ★★

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • The Flash

    ★★½

  • Extraction 2

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Fast X

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Renfield

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★★★★

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★★

  • A Man Called Otto

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Sisu

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Purple Hearts

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Men

    ★★