• Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★½

  • Firestarter

    ★½

  • Our Father

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • All I Hear is Static

    ★★★

  • Deep Water

    ★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★

  • Hatching

    ★★★½

  • Scream

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • The Unforgivable

  • 8-Bit Christmas

    ★★

  • Home Sweet Home Alone

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★

  • Encanto

    ★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

  • Eternals

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Antlers

    ★★★

  • Muppets Haunted Mansion

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Cry Macho

    ★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★½

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★

  • Free Guy

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Hostage House

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Old

    ★★½

  • Fear Street: 1666

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

  • False Positive

  • Luca

    ★★★½

  • Loki

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • F9

    ★½

  • Cruella

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★½

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Mortal Kombat

    ★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Nobody

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Coming 2 America

    ★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Tentacles

  • Fear of Rain

    ★★½

  • Tom & Jerry

    ★½

  • The Little Things

    ★★

  • WandaVision

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • What Lies Below

  • Godmothered

  • Black Beauty

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★

  • Kindred

    ★★½