Sort by
  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★

  • What Happens Later

    ★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★½

  • Taylor Swift: The Eras Tour

  • It's a Wonderful Knife

    ★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • Totally Killer

    ★★½

  • Saw X

    ★★½

  • Pet Sematary: Bloodlines

    ★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Quiz Lady

    ★★★½

  • The Nun II

    ★★★

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Killer

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Slotherhouse

    ★½

  • Strays

    ★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★½

  • Cobweb

    ★★★

  • Haunted Mansion

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★½

  • Elemental

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Fool's Paradise

    ★★★

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • It Lives Inside

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • 65

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Reality

    ★★★

  • 80 for Brady

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Shortcomings

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • Spoiler Alert

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Lot 36

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Rosaline

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★★½

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • Werewolf by Night

  • Spoonful of Sugar

    ★★★

  • Smile

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★★★½