• Malignant

    ★★★½

  • Memories of Murder

    ★★★★

  • Happy Together

    ★★★★

  • The Truman Show

    ★★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • (500) Days of Summer

    ★★★½

  • Insiang

    ★★★★★

  • Paddington

    ★★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Suicide Squad

    ★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • Split

    ★★★★

  • Till Death

    ★★

  • Unbreakable

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★