Josh has logged 20 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Kong: Skull Island

Kong: Skull Island

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Godzilla

Godzilla

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Twin Peaks: Fire Walk with Me

Twin Peaks: Fire Walk with Me

1992
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Batman v Superman: Dawn of Justice

Batman v Superman: Dawn of Justice

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Man of Steel

Man of Steel

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Cherry

Cherry

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
12
Manchester by the Sea

Manchester by the Sea

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Lost in Translation

Lost in Translation

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Heat

Heat

1995
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Drive

Drive

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Little Miss Sunshine

Little Miss Sunshine

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Dunkirk

Dunkirk

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Big Short

The Big Short

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Before Sunrise

Before Sunrise

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
300

300

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Good Will Hunting

Good Will Hunting

1997
×
★★★½
Read the review Edit this entry