Sort by
  • Sharper

  • M3GAN

    ★★★½

  • Catherine Called Birdy

    ★★★

  • Bones and All

  • TÁR

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

  • Fire Island

    ★★½

  • Showing Up

    ★★★½

  • Funny Pages

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Men

    ½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Black Crab

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • X

    ★★★½

  • The Lost City

    ★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★

  • The Batman

    ★★

  • Emily the Criminal

    ★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Sharp Stick

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Kurt Vonnegut: Unstuck in Time

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★½

  • Memoria

    ★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

  • Last Night in Soho

  • Dune

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★½

  • Belfast

    ★★★½

  • The Card Counter

    ★★½

  • Malignant

    ★★½

  • Candyman

    ★★

  • Brand New Cherry Flavor

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★

  • Old

    ★★½

  • Drive My Car

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • The Woman in the Window

  • Swan Song

    ★★★½

  • The Scary of Sixty-First

    ★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

  • Can't Get You Out of My Head

    ★★★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★★

  • Music

    ½

  • Pretend It's a City

    ★★★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★

  • Another Round

    ★★★★

  • I Care a Lot

    ★★½

  • Nomadland

    ★★★½

  • My Octopus Teacher

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • Shiva Baby

    ★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

  • Palm Springs

    ★★★★½

  • Possessor

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★½

  • Kajillionaire

    ★★★★

  • The Nowhere Inn

    ★½

  • Zola

    ★★½

  • Black Bear

    ★★★★★

  • Cats

    ★★★★★

  • Bombshell

    ★★

  • Queen & Slim

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • La Llorona

    ★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

  • Midsommar

    ★★★★★