Sort by
  • Fast X

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Creed III

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • The Viewing

    ★★★★

  • Black Adam

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★★

  • Smile

    ★★★½

  • V/H/S/99

    ★★½

  • Sick

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Men

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Deep Water

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★★★

  • X

    ★★★★★

  • Deadstream

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★½

  • Dark Glasses

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Speak No Evil

    ★★½

  • Resurrection

    ★★★★

  • Fresh Hell

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Hell Hath No Fury

    ★★★★

  • Horror Noire

    ★★½

  • Surprise!

  • Antlers

    ★★★

  • New York Ninja

    ★★★★

  • Night of the Ghoul Log

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Slumber Party Massacre

    ★★★★

  • V/H/S/94

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★★

  • The Death of David Cronenberg

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Halloween Kills

    ★½

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • The Card Counter

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★

  • Vacation Friends

    ★★★

  • Candyman

    ★★★½

  • Hellbender

    ★★★★

  • Zeros and Ones

    ★★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • Raging Fire

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★

  • Blood Red Sky

    ★★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ½

  • Pig

    ★★★★

  • Gunpowder Milkshake

  • Titane

    ★★★★★

  • Benedetta

    ★★★★★

  • The Forever Purge

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • Xtreme

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

  • Seance

    ★★★½

  • F9

    ★★★★½

  • The Woman in the Window

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★★½