Sort by
  • Wonka

    ★★★½

  • The Curse

  • The Marvels

    ★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★½

  • Saw X

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★½

  • The Creator

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★½

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Dumb Money

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★½

  • Maestro

    ★★★½

  • Poor Things

    ★★★★★

  • All of Us Strangers

    ★★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Fingernails

    ★★★

  • Saltburn

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • Haunted Mansion

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Carl's Date

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

  • How to Have Sex

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fast X

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • BEEF

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Renfield

    ★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Bottoms

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • 65

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • The Adults

    ★★½

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Scrapper

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Missing

    ★★★½

  • Plane

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★