Sort by
  • Doctor Who: Wild Blue Yonder

    ★★★★★

  • Doctor Who: The Star Beast

    ★★★

  • Doctor Who: The Daleks in Colour

    ★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Meet Me in the Bathroom

    ★★★★★

  • The Matrix Resurrections

  • Spider-Man: No Way Home

  • No Time to Die

  • Dune

  • Nobody

    ★★★½

  • Coming 2 America

    ★★

  • Tenet

  • Extraction

    ★½

  • A Quiet Place Part II

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • 1917

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★½

  • Knives Out

  • Joker

  • Spider-Man: Far from Home

  • Avengers: Endgame

  • Blinded by the Light

    ★★★★½

  • Bumblebee

  • Warp Speed Chic

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Fallout

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

  • A Quiet Place

  • Star Wars: The Last Jedi

  • The Greatest Showman

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

  • Paddington 2

  • Coco

  • Kingsman: The Golden Circle

  • Darkest Hour

  • Dunkirk

  • Spider-Man: Homecoming

  • Despicable Me 3

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

  • Rogue One: A Star Wars Story

  • Doctor Strange

  • Inferno

  • Moana

  • Sing

  • The Secret Life of Pets

  • Central Intelligence

  • Finding Dory

  • Zootopia

  • Deadpool

  • Kung Fu Panda 3

  • Star Wars: The Force Awakens

  • Joy

  • Daddy's Home

  • Alvin and the Chipmunks: The Road Chip

  • Creed

  • The Hunger Games: Mockingjay – Part 2

  • Spectre

  • The Martian

  • Minions

  • Jurassic World

  • Inside Out

  • Avengers: Age of Ultron

  • Furious 7

  • The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water