Sort by
  • Pinocchio

  • The Lion King

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Deadpool 2

    ★★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Ready Player One

    ★★★½

  • Black Panther

    ★★★★★

  • Black Mirror: Black Museum

    ★★★★★

  • Black Mirror: Crocodile

    ★★★½

  • Black Mirror: Hang the DJ

    ★★★★

  • Black Mirror: Arkangel

    ★★★½

  • Black Mirror: USS Callister

    ★★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★½

  • Murder on the Orient Express

    ★★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★½

  • Cherry Pop

    ★★

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★★½

  • It

    ★★★½

  • Dunkirk

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★½

  • Despicable Me 3

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★★

  • Atomic Blonde

    ★★★★

  • Beauty and the Beast

    ★★★★

  • Fifty Shades Darker

    ★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★½

  • Hidden Figures

    ★★★★½

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★★½

  • Doctor Strange

    ★★★½

  • Moana

    ★★★★★

  • Sing

    ★★★★

  • Bridget Jones's Baby

    ★★★½

  • La La Land

    ★★★★½

  • Bad Moms

    ★★★★

  • Ghostbusters

    ★★★★

  • Absolutely Fabulous: The Movie

    ★★

  • Finding Dory

    ★★★★

  • Hurricane Bianca

    ★★★

  • Alice Through the Looking Glass

    ★★

  • Me Before You

    ★★★★

  • Money Monster

    ★★★½

  • X-Men: Apocalypse

    ★★★★

  • Lemonade

    ★★★★★

  • King Cobra

    ★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★

  • The Boss

    ★½

  • Zootopia

    ★★★★★

  • Deadpool

    ★★

  • Grease Live

    ★½

  • Sherlock: The Abominable Bride

    ★★★

  • Sisters

    ★★★½

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★★

  • Eddie the Eagle

    ★★★★

  • The Good Dinosaur

    ★★★★

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

    ★★★★½

  • Spectre

    ★★★★

  • The Danish Girl

    ★★

  • The Martian

    ★★★★★

  • Lady Chatterley's Lover

    ★★

  • Legend

    ★★★★

  • Pokémon the Movie: Hoopa and the Clash of Ages

    ★★★

  • Ant-Man

    ★★★½

  • Terminator Genisys

    ★½

  • Jurassic World

    ★★★★

  • Inside Out

    ★★★★★

  • Carol

    ★★★★

  • The Lobster

    ★★★½

  • Tomorrowland

    ★★★

  • Pitch Perfect 2

    ★★★★★

  • Spy

    ★★★½

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★★★