Josh Ceranic has logged 22 entries for films during March 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Ride Along

Ride Along

2014
×
★★★
Edit this entry  
30
On Golden Pond

On Golden Pond

1981
×
★★★★
Edit this entry  
24
Power Rangers

Power Rangers

2017
×
Read the review Edit this entry  
22
I Am Not Your Negro

I Am Not Your Negro

2016
×
★★½
Edit this entry  
19
Logan

Logan

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Bill & Ted's Excellent Adventure

Bill & Ted's Excellent Adventure

1989
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
17
Foxcatcher

Foxcatcher

2014
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
15
Nine Lives

Nine Lives

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
10
Kong: Skull Island

Kong: Skull Island

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Nightcrawler

Nightcrawler

2014
×
★★★★★
Edit this entry  
09
Indiana Jones and the Last Crusade

Indiana Jones and the Last Crusade

1989
×
★★★★
Edit this entry  
08
Under the Skin

Under the Skin

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Great Wall

The Great Wall

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Big Trouble in Little China

Big Trouble in Little China

1986
×
★★★½
Edit this entry  
04
Indiana Jones and the Temple of Doom

Indiana Jones and the Temple of Doom

1984
×
★★★★
Edit this entry  
04
Frantz

Frantz

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Chief Zabu

Chief Zabu

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Masterminds

Masterminds

2016
×
★★
Edit this entry  
03
Gangster No. 1

Gangster No. 1

2000
×
★★★½
Edit this entry  
02
The Beach

The Beach

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Million Dollar Arm

Million Dollar Arm

2014
×
★★½
Edit this entry  
01
Raiders of the Lost Ark

Raiders of the Lost Ark

1981
×
★★★★★
Edit this entry