Sort by
  • Mufasa: The Lion King

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • The Covenant

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Air

    ★★★

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Bloody Hell

    ★★★★½

  • Problemista

    ★★★½

  • If You Were the Last

    ★★★½

  • Appendage

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Flamin' Hot

    ★★★★

  • Self Reliance

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Champions

    ★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★★

  • Infinity Pool

  • Polite Society

    ★★★½

  • Missing

    ★★★★½

  • The Old Way

    ★★½

  • The Subtle Art of Not Giving a F*ck

    ★★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • A Christmas Karen

    ★½

  • Suzume

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • The Stolen Valley

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • Noise

    ★★★★

  • V/H/S/99

    ★★

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★

  • Viking

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Thunder

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Sisu

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★★★

  • Blonde

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★★★★

  • Empire of Light

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • White Noise

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Spiderhead

    ★★★½

  • Don't Make Me Go

    ★★½

  • Vengeance

    ★★★★

  • Attachment

    ★★★