Sort by
  • Nope

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Old

    ★★

  • Pig

    ★★★

  • Drive My Car

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Luca

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • CODA

    ★★★★

  • The Croods: A New Age

    ★★

  • Psycho Goreman

    ★★½

  • Soul

    ★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★½

  • Enola Holmes

    ★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • Shadow in the Cloud

    ★★½

  • I Care a Lot

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★★

  • The Way Back

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Onward

    ★★★★

  • Emma.

    ★★★½

  • The Father

    ★★★½

  • Minari

    ★★★½

  • Cats

    ★½

  • Little Women

    ★★★★½

  • 1917

    ★★★½

  • Frozen II

    ★★★½

  • Midway

    ★★

  • Klaus

    ★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Joker

    ★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Dark Phoenix

    ★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • Parasite

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★½

  • The Dead Don't Die

    ★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★½

  • Tolkien

    ★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Missing Link

    ★★★

  • Dumbo

    ★★½

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★½

  • Mr. Jones

    ★★★

  • What Men Want

    ★½

  • The Farewell

    ★★★★

  • Escape Room

    ★★★

  • Vice

    ★★½

  • Mortal Engines

    ★★½

  • Instant Family

    ★★★½

  • The Nutcracker and the Four Realms

    ★★

  • Bigger

    ★★½

  • Venom

    ★★½

  • Overlord

    ★★★½

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★½

  • Crazy Rich Asians

    ★★★

  • The Meg

    ★★½