Sort by
  • Air

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★

  • Spiderhead

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Northman

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Gold

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Eternals

    ½

  • The Black Phone

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Joker

    ★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • Ad Astra

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Bohemian Rhapsody

  • BlacKkKlansman

  • Avengers: Infinity War

  • Black Panther

    ★★★½

  • Sorry to Bother You

    ★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

  • Coco

  • Thor: Ragnarok

  • It

  • The Shape of Water

    ★★★★

  • Dunkirk

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

  • Baby Driver

    ★★★★

  • Logan

  • Get Out

  • Rogue One: A Star Wars Story

  • Doctor Strange

  • Captain America: Civil War

  • Deadpool

  • Star Wars: The Force Awakens

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

  • The Martian

  • Ex Machina

    ★★★★

  • Interstellar

    ★★★★

  • Fury

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy

  • Captain America: The Winter Soldier

  • The Wolf of Wall Street

  • The Hunger Games: Catching Fire

  • Django Unchained

  • The Master

    ★★★★

  • The Avengers

  • In Time

    ★★½

  • Drive

  • The Social Network

  • Inception

  • Shutter Island

  • Inglourious Basterds

  • Up

  • The Hurt Locker

    ★★★½

  • The Dark Knight

  • Iron Man

  • Ratatouille

  • No Country for Old Men

  • Zodiac

  • Lords of Dogtown

    ★★★★½

  • White Chicks

    ★★★½

  • Kill Bill: Vol. 1

    ★★★★½

  • Minority Report

    ★★★