Sort by
  • The Marvels

    ★★★½

  • The Improv: 60 and Still Standing

    ★★

  • Five Nights at Freddy's

  • Dark Harvest

  • It's a Wonderful Knife

  • Last Straw

  • Flies

  • Totally Killer

  • Pet Sematary: Bloodlines

  • Your Lucky Day

  • The Last Stop in Yuma County

  • Strange Darling

  • V/H/S/85

  • The Last Video Store

  • No One Will Save You

  • When Evil Lurks

  • Infested

  • Reptile

    ★★½

  • Kill

  • The Nun II

  • Shane Gillis: Beautiful Dogs

  • The Killer

    ★★★★

  • NYAD

    ★★★

  • Killer Book Club

  • Ahsoka

    ★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

  • Falling Stars

  • The Monkey King

    ★½

  • Concrete Utopia

    ★★★

  • Invincible: Atom Eve

    ★★★½

  • ROMI

  • Cobweb

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★

  • Kevin Hart: Reality Check

  • Tom Segura: Sledgehammer

    ★★★½

  • Restore Point

  • Insidious: The Red Door

  • Secret Invasion

    ★½

  • John Early: Now More Than Ever

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • The Flash

    ★★

  • Suitable Flesh

  • You'll Never Find Me

  • Extraction 2

  • Rage

  • Shiny Happy People: Duggar Family Secrets

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • The Boogeyman

  • Sleep

  • May December

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Zarna Garg: One in a Billion

  • Fast X

    ★★★½

  • Mother, May I?

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Tank

  • Nefarious

    ★★

  • Summoning Sylvia

  • To Catch a Killer

  • BEEF

    ★★★½

  • The Pope's Exorcist

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★