Sort by

Jose has logged 11 entries for films during February 2016.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Triple 9

Triple 9

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Y Tu Mamá También

Y Tu Mamá También

2001
×
★★★★★
Edit this entry  
19
Mulholland Drive

Mulholland Drive

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Witch

The Witch

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Deadpool

Deadpool

2016
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
14
45 Years

45 Years

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
True Lies

True Lies

1994
×
★★★★½
Edit this entry  
12
Deadpool

Deadpool

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Seventh Seal

The Seventh Seal

1957
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Carol

Carol

2015
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
04
Hail, Caesar!

Hail, Caesar!

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry