• Jackass 4.5

    ★★★

  • 365 Days: This Day

    ½

  • Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★

  • Turning Red

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

    ½

  • The House

    ★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • Death to 2021

    ½

  • The Matrix Resurrections

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Don't Look Up

  • Tiger King: The Doc Antle Story

    ★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

  • tick, tick...BOOM!

    ★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • Aksel

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★

  • Mad God

    ★★★★½

  • Free Guy

  • The Trip

    ★★★

  • Old

  • Pig

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • Luca

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Save Ralph

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★

  • Willy's Wonderland

    ½

  • All Light, Everywhere

    ★★½

  • 2025: The World Enslaved by a Virus

    ½

  • Death to 2020

    ½

  • Burrow

    ★★★

  • Betrayed

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

  • Monster Hunter

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Cadaver

    ★½

  • Asphalt Burning

  • The Mole

    ★★★½

  • Soul

    ★★★

  • Hell: The History of Norwegian Black Metal

    ★★★½

  • David Attenborough: A Life on Our Planet

    ★★★★

  • Cats & Dogs 3: Paws Unite

    ½

  • Another Round

    ★★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Tenet

    ★★½

  • Unhinged

    ★½

  • Elementa

    ★★

  • Sincerely Louis C.K.

  • Smiling Friends

    ★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • My Octopus Teacher

    ★★★

  • The Hunt

    ★★

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Onward

    ★★½

  • 365 Days

    ½

  • Acasă, My Home

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★½

  • The Snail and the Whale

    ★★½

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★½

  • Cats

    ½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Little Women

    ★★★

  • Jumanji: The Next Level