Sort by
  • Pearl

  • Barbarian

  • Clerks III

  • The Invitation

  • Prey

  • DC League of Super-Pets

  • Nope

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

  • Thor: Love and Thunder

  • Norm Macdonald: Nothing Special

  • Does This Taste Like Degreaser To You?

    ★★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

  • Elvis

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Hell is a Timeshare in Florida

    ★★★★★

  • One Shot

    ★★★★★

  • The Northman

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • X

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

  • The Lost City

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

  • Turning Red

  • Death on the Nile

  • No Shark

    ★★★★★

  • 6 Days Alone

    ★★★★★

  • Emily the Criminal

  • Scream

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • VOIDMAN

    ★★★★★

  • Cain

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

  • Drowning in Potential

    ★★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

  • The Beatles: Get Back

  • Under the Helmet: The Legacy of Boba Fett

  • tick, tick...BOOM!

  • Encanto

  • Army of Thieves

  • Eternals

  • Dave Chappelle: The Closer

  • Venom: Let There Be Carnage

  • No Time to Die

  • Watch Me As I Go

    ★★★★★

  • Squid Game

  • Inu-oh

  • Helping a Stranger

    ★★★★★

  • Halloween Kills

  • Driftwood Or The Seashell

    ★★★★★

  • Last Night in Soho

  • Dune

  • Candyman

  • Housemates

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • Mad God

  • The Green Knight

  • The Suicide Squad

  • Black Dog

    ★★★★★

  • Old

  • Pig

  • Titane

  • Ramekins: Ramekin II

    ★★★★★

  • Black Widow

  • Plan-C

    ★★★★★

  • Far from the Tree

  • In the Heights

  • Army of the Dead

  • PURE CINEMA

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • The Last Day of Childhood

    ★★★★★