• Dr. Jekyll and Mr. Hyde

    ★★★½

  • Room at the Top

    ★★★½

  • Meet John Doe

    ★★★★

  • The Bat

    ★★★

  • Luca

    ★★★½

  • 49th Parallel

    ★★★½

  • In The Heights

    ★★★★

  • Our Town

    ★★½

  • Spellbound

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Separate Tables

    ★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★

  • The Texas Chain Saw Massacre

    ★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★½