Sort by
  • Megamind vs. the Doom Syndicate

    ½

  • Mea Culpa

    ★½

  • Drive-Away Dolls

    ★★★

  • Madame Web

    ★½

  • Meet Me in Rome

  • Upgraded

    ★★★½

  • Dune: Part Two

    ★★★★

  • Lisa Frankenstein

    ★★★

  • The Tiger's Apprentice

    ★★★

  • Orion and the Dark

    ★★★½

  • The Underdoggs

    ★★

  • Argylle

    ★★½

  • Bob Marley: One Love

    ★★

  • Sebastian

    ★★★★

  • Lift

    ★½

  • Mean Girls

    ★★★

  • The Beekeeper

    ★★★

  • Role Play

    ★★

  • Night Swim

    ★★½

  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ★★

  • The Boys in the Boat

    ★★★½

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★★½

  • Family Switch

    ★★★

  • Silent Night

    ★★

  • Candy Cane Lane

    ★★½

  • Wonka

    ★★★★

  • The Naughty Nine

    ★★½

  • Genie

    ★★½

  • The Color Purple

    ★★★★½

  • EXmas

    ★★½

  • Dashing Through the Snow

    ★★★

  • Leo

    ★★½

  • Best. Christmas. Ever!

    ★½

  • Napoleon

    ★★

  • Wish

    ★★★

  • The Marvels

    ★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • Nuovo Olimpo

    ★★★½

  • Leave the World Behind

    ★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★½

  • Old Dads

  • The Kitchen

    ★★★½

  • The Book of Clarence

    ★★

  • The Mill

    ★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • Totally Killer

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★½

  • Pet Sematary: Bloodlines

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • Spy Kids: Armageddon

    ★½

  • The Creator

    ★★★½

  • Love at First Sight

    ★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • After Everything

  • Pain Hustlers

    ★★½

  • Next Goal Wins

    ★★

  • Society of the Snow

    ★★★★

  • Quiz Lady

    ★★★

  • Dicks: The Musical

    ★★★

  • Dumb Money

    ★★½

  • The Peasants

    ★★★★

  • American Fiction

    ★★★★

  • My Big Fat Greek Wedding 3

    ★★

  • Origin

    ★★★★

  • The Nun II

    ★★★

  • Priscilla

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • Maestro

    ★★★½

  • Poor Things

    ★★★★½