Sort by
  • The Munsters

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Pinocchio

    ★★

  • AEW All Out

    ★★★½

  • NXT Worlds Collide 2022

    ★★★★½

  • WWE Clash at the Castle 2022

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Samaritan

    ★★★

  • The Invitation

    ★★★

  • The Next 365 Days

    ½

  • WWE WrestleMania 39 Launch Party

  • Beast

    ★★★★

  • The Little Guy

    ★★★½

  • Groot Takes a Bath

    ★★★½

  • Groot's Pursuit

    ★★★★

  • Groot's First Steps

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • LEGO Star Wars Summer Vacation

    ★★★½

  • The Making of Ms. Marvel

    ★★★★

  • Luck

    ★★★½

  • WWE SummerSlam 2022

    ★★★★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★★

  • They/Them

    ★★

  • Honor Society

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Magnum Opus

    ★★★★

  • Paws of Fury: The Legend of Hank

    ★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★★

  • The Wonderful Summer of Mickey Mouse

    ★★★½

  • The Making of Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • NXT Great American Bash 2022

    ★★★★

  • The Sea Beast

    ★★★★½

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Vengeance

    ★★★★

  • Beyond Infinity: Buzz and the Journey to Lightyear

    ★★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★★½

  • WWE Hell in a Cell 2022

    ★★★★½

  • A Fan's Guide to Ms. Marvel

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • ASSEMBLED: The Making of Moon Knight

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★½

  • Men

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Firestarter

    ★★½

  • Sneakerella

    ★★

  • Senior Year

    ★★½

  • WWE WrestleMania Backlash 2022

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Along for the Ride

    ★★★½

  • Crush

    ★★★½

  • Marmaduke

    ½

  • Memory

    ★★½

  • Downton Abbey: A New Era

    ★★★½

  • 365 Days: This Day

    ½

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

    ★★½

  • Choose or Die

    ★½

  • Ice Age: Scrat Tales

    ★★★★½

  • Metal Lords

    ★★★

  • WWE WrestleMania 38 - Sunday

    ★★★★★