Sort by
  • A Good Person

    ★★★

  • Babylon

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Bros

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • The Flying Sailor

    ★★★★

  • An Ostrich Told Me the World Is Fake and I Think I Believe It

    ★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Ice Merchants

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Split Ends

    ★★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • My Year of Dicks

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Dirtbag

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • I Want You Back

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★½

  • Emily the Criminal

    ★★★★

  • Fire of Love

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★½

  • Beanie Mania

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Disney's FastPass: A Complicated History

    ★★★★

  • Good Timing with Jo Firestone

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • Robin Robin

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • Mad God

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Windshield Wiper

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Bestia

  • Hitman's Wife's Bodyguard

  • In the Heights

    ★★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Cruella

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Nobody

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Tom & Jerry

  • Framing Britney Spears

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½