Sort by
  • The Pirates Who Don't Do Anything: A VeggieTales Movie

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Eternals

    ★★½

  • Barbie as The Princess & the Pauper

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • Scoob!

    ★½

  • Tenet

    ★★★

  • Killer Bean Forever

    ★★★★★

  • The Last Airbender

    ½