Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Lightyear

    ★★½

  • Jurassic World Dominion

    ½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Northman

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Moon Knight

    ★★★½

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Dune

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Luca

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Tenet

    ★★★

  • Scoob!

    ★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★

  • 365 Days

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Cats

    ★★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • Frozen II

    ★★★

  • Wonder Woman: Bloodlines

  • Hustlers

    ★★★★

  • Joker

    ★★★

  • It Chapter Two

    ★★½

  • Batman: Hush

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Ma

    ★★★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • The Lighthouse

    ★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★½

  • Aladdin

    ★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Justice League vs. the Fatal Five

  • Shazam!

    ★★★★

  • Booksmart

    ★★★★½

  • Us

    ★★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★½

  • Alita: Battle Angel

    ★★★½

  • Reign of the Supermen

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★

  • Bumblebee

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Aquaman

    ★★★½

  • Creed II

    ★★★½