Sort by
  • No One Will Save You

    ★★½

  • El Conde

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Sound of Freedom

    ★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • In the Company of Women

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★

  • The Kingdom: Exodus

    ★★★★

  • Smile

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★

  • The Kings of the World

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Blonde

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Nope

    ★★½

  • Bad City

    ★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • The Night of the 12th

    ★★★

  • X

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★½

  • Studio 666

    ★★½

  • Haulout

    ★★★½

  • This Much I Know to Be True

    ★★★½

  • Piggy

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Fed Up

    ★★½

  • Jerk

    ★★★

  • Encanto

    ★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★

  • Squid Game

    ★★½

  • Rosa Rosae. A Spanish Civil War Elegy

    ★★★★

  • The Death of David Cronenberg

    ★★★

  • Some Like It Rare

    ★★★

  • Old Henry

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★½

  • Mad God

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★

  • Vortex

    ★★★

  • Hit the Road

    ★★★

  • Luca

    ★½

  • Other Half

    ★★★½

  • No Voice

    ★★½

  • Cruella

    ★★½

  • Wrath of Man

    ★★★

  • Eyes and Horns

    ★★★★

  • The Quest for Tonewood

    ★★★½

  • Mother Schmuckers

    ★★

  • WandaVision

    ★★★

  • Loop

    ★★★

  • Naturaleza muerta

    ★★★½

  • All I Need is a Ball

    ★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★

  • Soul

    ★★★½

  • Run

    ★★½

  • Avistament 1978

    ★★

  • Calvary

    ★★★

  • Polka-Dot Boy

    ★★

  • Funeral

    ★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • Dreams in the Field

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • Saint-Narcisse

    ★★

  • My Octopus Teacher

    ★★★½