jonathanfujii has logged 14 entries for films during April 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Storks

Storks

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Borat Subsequent Moviefilm

Borat Subsequent Moviefilm

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Mortal Kombat

Mortal Kombat

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Saving Private Ryan

Saving Private Ryan

1998
×
★★★★½
Edit this entry  
21
Milk

Milk

2008
×
★★★½
Edit this entry  
21
The Father

The Father

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Nobody

Nobody

2021
×
★★★
Edit this entry  
15
Titanic

Titanic

1997
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Thunder Force

Thunder Force

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
12
Magnolia

Magnolia

1999
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
My Octopus Teacher

My Octopus Teacher

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Shiva Baby

Shiva Baby

2020
×
★★★
Edit this entry  
02
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry