Sort by

JonasWeaver has logged 36 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Dragged Across Concrete

Dragged Across Concrete

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Jingle All the Way

Jingle All the Way

1996
×
★½
Read the review Edit this entry  
22
Enforcement

Enforcement

2020
×
★★½
Edit this entry  
20
The Card Counter

The Card Counter

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Dune

Dune

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Lesson of the Evil

Lesson of the Evil

2012
×
★★★★
Edit this entry  
19
Candyman

Candyman

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★½
Edit this entry  
06
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
Wrath of Man

Wrath of Man

2021
×
★★★★
Edit this entry  
09
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Blackhat

Blackhat

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Antibodies

Antibodies

2005
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Army of the Dead

Army of the Dead

2021
×
Read the review Edit this entry  
14
Those Who Wish Me Dead

Those Who Wish Me Dead

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Another Round

Another Round

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Tom Clancy's Without Remorse

Tom Clancy's Without Remorse

2021
×
★★½
Edit this entry  
28
Mortal Kombat

Mortal Kombat

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Schramm

Schramm

1993
×
Read the review Edit this entry  
10
Miracle

Miracle

2004
×
★★★★
Edit this entry  
23
No Country for Old Men

No Country for Old Men

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Informer

The Informer

2019
×
★★
Edit this entry  
07
Batman v Superman: Dawn of Justice

Batman v Superman: Dawn of Justice

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Freaky

Freaky

2020
×
★★★
Edit this entry  
05
Win Win

Win Win

2011
×
★★★½
Edit this entry  
26
Galveston

Galveston

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Hobbit: The Battle of the Five Armies

The Hobbit: The Battle of the Five Armies

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Judas and the Black Messiah

Judas and the Black Messiah

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Angst

Angst

1983
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Tenderness of the Wolves

Tenderness of the Wolves

1973
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
The Little Things

The Little Things

2021
×
½
Edit this entry  
26
The Golden Glove

The Golden Glove

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Funny Games

Funny Games

1997
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Priest

Priest

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Like a Boss

Like a Boss

2020
×
Read the review Edit this entry