Sort by
  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

  • Love, Death & Robots: Jibaro

  • Love, Death & Robots: Swarm

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Cat Burglar

  • Dead End

  • The House

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★

  • The Actress

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Daniel Day-Lewis: The Hollywood Genius

  • No Time to Die

  • The Royal Game

    ★★★★★

  • Tatooine Rhapsody

  • The Duel

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Titane

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • The Summit of the Gods

    ★★★★

  • Stillwater

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • Love, Death & Robots: All Through the House

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

  • Love, Death & Robots: Ice

  • Save Ralph

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • The Colony

    ★★★

  • Animals on the Loose: A You vs. Wild Interactive Movie

  • Malcolm & Marie

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★½

  • Ark of the Covenant: The Bible’s Origins

  • Good Morning

  • News of the World

    ★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★

  • LEGO Star Wars Holiday Special

  • Mank

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • Butcher