Sort by

abs 🐢🐢 has logged 30 entries for films during November 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Zombieland

Zombieland

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Unfriended

Unfriended

2014
×
★½
Edit this entry  
26
Frozen II

Frozen II

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Bad Moms

Bad Moms

2016
×
★★
Edit this entry  
24
Ready or Not

Ready or Not

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Pitch Perfect 3

Pitch Perfect 3

2017
×
★★
Edit this entry  
22
Holidays

Holidays

2016
×
Edit this entry  
21
The Knight Before Christmas

The Knight Before Christmas

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Deadpool 2

Deadpool 2

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Paddington 2

Paddington 2

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Deadpool

Deadpool

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Pride & Prejudice

Pride & Prejudice

2005
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
A Walk to Remember

A Walk to Remember

2002
×
★★★
Edit this entry  
13
The Spy Who Dumped Me

The Spy Who Dumped Me

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Honor List

The Honor List

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Kick-Ass

Kick-Ass

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Brooklyn

Brooklyn

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
What We Do in the Shadows

What We Do in the Shadows

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Submarine

Submarine

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Kingsman: The Secret Service

Kingsman: The Secret Service

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Let It Snow

Let It Snow

2019
×
★★★½
Edit this entry  
07
The Beguiled

The Beguiled

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Robin Hood

Robin Hood

2018
×
★★½
Edit this entry  
06
Old Boys

Old Boys

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Ella Enchanted

Ella Enchanted

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Snatch

Snatch

2000
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
About a Boy

About a Boy

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
In Bruges

In Bruges

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Leap Year

Leap Year

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry