Sort by
  • Renaissance: A Film by Beyoncé

    ★★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Dream Scenario

    ★★★½

  • Dicks: The Musical

    ★★★★★

  • Priscilla

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★½

  • All of Us Strangers

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★★★

  • Ferrari

    ★★½

  • Saltburn

    ★★★★

  • Strays

    ½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • May December

    ★★★★½

  • The Zone of Interest

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★½

  • Hellraiser

    ★★★

  • Sanctuary

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • Bros

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Empire of Light

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Prey

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Next Exit

    ★★★★

  • Close

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½