Sort by
  • Miraculous World: Shanghai – The Legend of Ladydragon

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★½

  • Miraculous World: New York, United HeroeZ

    ★★★★★

  • The High Note

    ★★★★★

  • Weathering with You

    ★★★

  • Carole & Tuesday

    ★★½

  • Five Feet Apart

    ★★★★★

  • Baby Driver

    ★★★

  • Jennifer's Body

  • Inglourious Basterds

    ★★★

  • 27 Dresses

    ★★★★

  • The Devil Wears Prada

    ★★★★½

  • The Sisterhood of the Traveling Pants

    ★★★★½

  • Kiki's Delivery Service

    ★★★★★