• Crime Scene: The Times Square Killer

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★

  • Halloween Kills

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • Nobody

    ★★★★★

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★

  • Unhinged

    ★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★★

  • The Ventures: Stars on Guitars

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • 1917

    ★★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • Spirits in the Forest

    ★★★★

  • Rambo: Last Blood

    ★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★

  • The Art of Racing in the Rain

    ★★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★½

  • In Search of Darkness

    ★★★★

  • The Show Must Go On: The Queen + Adam Lambert Story

    ★★★★

  • The Dirt

    ★★★

  • The Highwaymen

    ★★★

  • Us

    ★★★★

  • The Christmas Chronicles

    ★★★★

  • Creed II

    ★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★

  • Stan & Ollie

    ★★★★★

  • Johnny English Strikes Again

    ★★★

  • Halloween

    ★★

  • The Equalizer 2

    ★★★★

  • Escape Plan 2: Hades

    ½

  • Deadpool 2

    ★★★★★

  • Death Kiss

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Game Night

    ★★★

  • Peter Rabbit

    ★★★

  • Black Panther

  • Star Wars: The Last Jedi

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★½

  • VHS Revolution

    ★★★

  • Baby Driver

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★½

  • Death Race 2050

    ★★½

  • The Founder

    ★★★★

  • Blair Witch

    ★★

  • Central Intelligence

    ★★★

  • Deadpool

    ★★★★

  • Tales of Halloween

    ★★★½

  • Goosebumps

    ★★★

  • Mission: Impossible - Rogue Nation

    ★★★★

  • Green Room

    ★★★★★

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★★

  • The Equalizer

    ★★★½

  • Love & Mercy

    ★★★

  • Jack Ryan: Shadow Recruit

    ★★★

  • Anchorman 2: The Legend Continues

    ★★★★

  • Escape Plan

    ★★★★★

  • Bullet to the Head

  • Paranormal Activity 4

    ★★★★

  • A Christmas Story 2

    ★★★

  • The Expendables 2

    ★★★½

  • V/H/S

    ★½

  • The Woman in Black

    ★★★★★

  • Paranormal Activity 3

    ★★★★

  • Horrible Bosses

    ★★★★

  • Drive

    ★★★

  • Scream 4

    ★★★½

  • Paranormal Activity 2

    ★½