Sort by
  • Dune: Part Two

    ★★★★★

  • Wonka

    ★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★½

  • Saltburn

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • The Flash

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★½

  • Beast

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Lightyear

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • Morbius

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Hawkeye

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★★½

  • Eternals

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★½

  • F9

    ★★★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Awareness

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • How to Deter a Robber

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★★

  • The Stunt Double

  • The Kissing Booth 2

    ½

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★½

  • Jimmy O. Yang: Good Deal

  • Extraction

    ★★★½