• Smiling Friends

    ★★★★

  • The Cold Light of Day

    ★½

  • Glitter

  • Overdrive

    ★★

  • The Transformers: The Movie

    ★★★★

  • L'Avventura

    ★★½

  • Margaret

    ★★★

  • The Muppet Movie

    ★★★½

  • High Life

    ★★½

  • Before Sunrise

    ★★★★

  • The Purge: Election Year

  • Four Lions

    ★★★★

  • Two Hands

    ★★★★

  • Old Joy

    ★★

  • Nobody Knows I'm Here

    ★★★★

  • The Fisher King

    ★★★★½

  • Only Lovers Left Alive

    ★★½

  • Pain & Gain

    ★★★½