Sort by
  • Scream VI

    ★★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★

  • Blonde

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • X

    ★★★½

  • Dirtbag

  • I Want You Back

    ★★★

  • Scream

    ★★★½

  • Crime Scene: The Times Square Killer

  • Don't Look Up

  • Licorice Pizza

    ★★

  • No Time to Die

    ★★

  • Cry Macho

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • Untold: Crime & Penalties

  • Untold: Malice at the Palace

  • Titane

    ★★★★

  • JFK Revisited: Through the Looking Glass

  • Benedetta

    ★★★★

  • After Yang

    ★★½

  • Val

  • Friends: The Reunion

  • F9

    ★½

  • 11 Minute Whambam 90’s Ride!

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★½

  • The Last Dance

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ½

  • Winterland

  • 6 Underground

    ½

  • Rebooted

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Comedy Central Roast of Alec Baldwin

  • Sound of Metal

    ★★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • I Am Patrick Swayze

  • Nimic

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★

  • The Dirt

    ★★½

  • Good Boys

    ★★½

  • mid90s

    ★★★½

  • The Predator

    ★★½

  • At Eternity's Gate

    ★★★

  • Dragged Across Concrete

    ★★★★

  • A Star Is Born

    ★★★★

  • I Am Paul Walker

  • Comedy Central Roast of Bruce Willis

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★½

  • The House That Jack Built

    ★★★★

  • Game Over, Man!

    ★★★½

  • When We First Met

    ★★

  • Wildlife

    ★★★½

  • Juliet, Naked

    ★★★

  • Phantom Thread

    ★★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ½

  • Blade Runner 2049

    ★★★★★

  • Blade Runner: Black Out 2022

  • 2048: Nowhere to Run

  • 2036: Nexus Dawn

  • American Made

    ★★½

  • Abducted in Plain Sight