Sort by
  • Thanksgiving

    ★★★½

  • Leave the World Behind

    ★★½

  • Hell House LLC Origins: The Carmichael Manor

    ★★★½

  • It's a Wonderful Knife

    ★★★

  • Totally Killer

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★

  • V/H/S/85

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★

  • Dumb Money

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★½

  • Strays

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Cobweb

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Oppenheimer

  • Barbie

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★

  • Suitable Flesh

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Nefarious

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • The Wrath of Becky

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★½

  • 80 for Brady

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Missing

    ★★★½

  • The Apology

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • The People We Hate at the Wedding

    ★★★

  • The Barn Part II

    ★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★

  • Falling for Christmas

  • She Said

  • Black Adam

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★★½

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★½

  • The Munsters

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • Smile

    ★★½

  • V/H/S/99

    ★★★

  • Sick

    ★★½

  • The Blackening

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Clerks III

    ★★★½

  • Fall

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • They/Them

    ★★½

  • Honor Society

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

  • The Third Saturday in October

    ★★★

  • The Third Saturday in October: Part V

    ★★★