• IMPACT Wrestling: Rebellion

  • Deep Water

    ★★★

  • Taylor Tomlinson: Look at You

  • IMPACT Wrestling: Sacrifice 2022

  • The Batman

    ★★★★

  • Impact Wrestling: No Surrender 2022

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • IMPACT Wrestling: Hard to Kill 2022

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • Red Notice

    ★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • IMPACT Wrestling: Bound For Glory

  • You, Me and the Christmas Trees

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Kate

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Sealed With a Kiss: Wedding March 6

  • The Green Knight

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★★

  • Jolt

    ★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Rurouni Kenshin: The Beginning

    ★★★★★

  • Plan B

    ★★★½

  • F9

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★★

  • WWE Icons: Rob Van Dam

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Rurouni Kenshin: The Final

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • WWE Icons: Beth Phoenix

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★★

  • One Year

  • WWE Icons: Yokozuna

  • WandaVision

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Monster Hunter

    ★★

  • WWE: Liv Forever

  • Holidate

    ★★★½

  • Lost Girls & Love Hotels

    ★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★½

  • The Old Guard

    ★★★½

  • Hamilton

    ★★★★½

  • George Lopez: We'll Do It for Half

  • Sting: The Lost Tape

  • Hollywood

  • Extraction

    ★★★½

  • The Comeback: Tegan Nox

  • Taylor Tomlinson: Quarter-Life Crisis

  • Onward

    ★★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★★

  • Iliza Shlesinger: Unveiled

    ★★★★★

  • Charlie's Angels

    ★★★½

  • Noelle

    ★★★

  • Frozen II

    ★★★★★

  • Let It Snow

    ★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★★½

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★★

  • Nikki Glaser: Bangin'