Sort by
  • There's Something Wrong with the Children

  • Dog Gone

  • M3GAN

    ★★★★

  • Delivery by Christmas

  • Fantasy Football

  • Christmas on Mistletoe Farm

  • A Christmas Karen

  • Disenchanted

  • Christmas with You

  • Falling for Christmas

  • Slumberland

    ★★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★★

  • Beyond the Universe

  • The School for Good and Evil

    ★★★★★

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★★★

  • 20th Century Girl

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

  • Mr. Harrigan's Phone

  • Luckiest Girl Alive

  • Bring It On: Cheer Or Die

  • Hocus Pocus 2

  • Smile

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★

  • Jeepers Creepers: Reborn

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★★

  • Sick

  • The Menu

  • Margaux

  • I Used to Be Famous

  • The Chalk Line

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

  • Bros

    ★★★★½

  • Pinocchio

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Fenced In

  • Love in the Villa

  • White Noise

  • Barbarian

  • Me Time

  • Look Both Ways

  • Beast

  • Day Shift

  • Easter Sunday

  • Luck

  • Not Okay

    ★★★½

  • Purple Hearts

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

  • DC League of Super-Pets

  • Honor Society

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • American Carnage

    ★★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★★½

  • Z-O-M-B-I-E-S 3

    ★★★

  • 1Up

  • Hello, Goodbye, and Everything in Between

  • Minions: The Rise of Gru

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★★

  • Unhuman

    ★★★

  • Elvis

  • Jurassic World Dominion

  • Family Camp

  • The Valet

  • Senior Year

    ★★★★

  • Escape the Field

  • Along for the Ride

  • Crush

    ★★★½

  • Unplugging

  • A Cowgirl's Song

    ★★★

  • Choose or Die

  • Snoopy Presents: It’s the Small Things, Charlie Brown

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★