• The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Save Ralph

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★½

  • Legacy of Lies

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Gemini Man

    ★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Men in Black: International

    ★★½

  • Dark Phoenix

    ★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Missing Link

    ★★★

  • Shazam!

    ★★★★

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★½

  • Cold Pursuit

    ★★★½

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • The Grinch

    ★★½

  • Johnny English Strikes Again

    ★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★½

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Sherlock Gnomes

    ★★½

  • Black Panther

    ★★★★

  • Early Man

    ★★★

  • Searching

    ★★★★

  • The Commuter

    ★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★½

  • The Greatest Showman

    ★★½

  • Paddington 2

    ★★★★½

  • Sauce

    ★★★★

  • Dunkirk

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • 2:22

  • Despicable Me 3

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • The Foreigner

    ★★★

  • Kong: Skull Island

    ★★

  • The Lego Batman Movie

    ★★★★

  • Resident Evil: The Final Chapter

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★

  • Doctor Strange

    ★★★½

  • Jack Reacher: Never Go Back

    ★★½

  • The Accountant

    ★★★½

  • Sing

    ★★

  • Nine Lives

  • The Legend of Tarzan

    ★★½

  • The Secret Life of Pets

    ★★

  • Central Intelligence

    ★★★

  • Finding Dory

    ★★★★

  • The Angry Birds Movie

    ★★½

  • X-Men: Apocalypse

    ★★★★

  • Infinity Chamber

    ★★★½

  • Gods of Egypt

  • Zootopia

    ★★★★½

  • Kung Fu Panda 3

    ★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★

  • The Good Dinosaur

    ★★★½

  • Spectre

    ★★★½

  • Hotel Transylvania 2

    ★★

  • The Martian

    ★★★★½

  • The Transporter Refueled

    ★½

  • Mission: Impossible - Rogue Nation

    ★★★★

  • Ant-Man

    ★★★★

  • Terminator Genisys

    ★★

  • Minions

    ★★

  • Inside Out

    ★★★★½

  • Hitman: Agent 47

    ★½

  • Jurassic World

    ★★½