Sort by
  • South Park: Joining the Panderverse

    ★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • The Venture Bros.: Radiant Is the Blood of the Baboon Heart

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • It Lives Inside

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • The Simpsons Meet the Bocellis in Feliz Navidad

    ★★★

  • Take Your Pills: Xanax

    ★★½

  • Evil Among Us: Ted Bundy

    ★★½

  • The Soccer Football Movie

    ★★

  • Hellhole

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Lights, Camera, Murder: Scream

    ★★½

  • The Final Rose

    ★★★

  • Battle of the Beasts: Bigfoot vs. Yeti

    ★★½

  • Grimcutty

    ★½

  • Alone in the Dark

    ★★

  • Aqua Teen Forever: Plantasm

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Trick or Treat Scooby-Doo!

    ★★★

  • Hot Take: The Depp/Heard Trial

    ★★

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Birdemic 3: Sea Eagle

    ½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Welcome to the Club

    ★★

  • The Whale

    ★★★★½

  • Killing Diana

    ★★½

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Requiem for a Scream

    ★½

  • Living with Chucky

    ★★½

  • Shark Side of the Moon

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Dead Zone

    ★½

  • Skinamarink

    ★★½

  • Glorious

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Eradication

    ★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Sins of the Father: The Green River Killer

    ★★½

  • Shark Bait

    ★½

  • Scariest Monsters in America

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Corrective Measures

    ★★½

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

  • Mysteries from the Grave: Titanic

    ★★½

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★½

  • RRR

    ★★★★

  • Studio 666

    ★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Suburban Nightmare: Chris Watts

    ★★½

  • Scream

    ★★★

  • Zombies! Prepping for the Apocalypse

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • The Simpsons in Plusaversary

    ★★½

  • Easter Bunny Massacre

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • Slumber Party Massacre

    ★★½

  • This Is GWAR

    ★★★