Joel has logged 18 entries for films during March 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
17
Kong: Skull Island

Kong: Skull Island

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Superbad

Superbad

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Sausage Party

Sausage Party

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Mr. Roosevelt

Mr. Roosevelt

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Show

The Show

2017
×
Read the review Edit this entry  
15
Behind the Mask: The Rise of Leslie Vernon

Behind the Mask: The Rise of Leslie Vernon

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Person to Person

Person to Person

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Colossal

Colossal

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Free Fire

Free Fire

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Hot Summer Nights

Hot Summer Nights

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Ballad of Lefty Brown

The Ballad of Lefty Brown

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Disaster Artist

The Disaster Artist

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Atomic Blonde

Atomic Blonde

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
A Bad Idea Gone Wrong

A Bad Idea Gone Wrong

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Small Town Crime

Small Town Crime

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Alien

Alien

1979
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Logan

Logan

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry