Sort by
  • Anyone But You

    ★★★½

  • The Iron Claw

    ★★★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★

  • Saw X

    ★★★½

  • American Fiction

    ★★★★★

  • Priscilla

    ★★★★½

  • Poor Things

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Saltburn

    ★★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • I.S.S.

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Covenant

    ★★★★

  • Air

    ★★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • 65

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • BlackBerry

    ★★★★★

  • Creed III

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • A Thousand and One

    ★★★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Missing

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Moon Knight

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Hawkeye

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Black Widow

    ★½

  • Loki

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★★

  • On the Count of Three

    ★★★★★

  • Flee

    ★★★★½

  • WandaVision

    ★★

  • Tenet

    ★★★★

  • Minari

    ★★★★½